Tento rok si pre teba Macko Kubík pripravil novinku, ktorou sú lahodné sušienky. Vyskúšaj vynikajúce Sušienky s maslom, chutné Čoko sušienky alebo Štrúdliky s 30% ovocnou náplňou.

100 gr
100 gr
Sú balené v atraktívnom vrecku a rozpoznáš ich na prvý pohľad. Vyznačujú sa totiž tým, že majú špeciálne tvary. Po otvorení vrecka tak môžeš nájsť sušienky, ktoré majú tvar zvieratiek, ako je napríklad mačička, sova alebo netopier. Okrem zvieratiek sa vo vrecku nachádzajú aj sušienky v ďalších zaujímavých podobách, ako je napríklad tvar lietadla a lietajúceho balóna. Dokážeš ich všetky odhaliť?

maslovabig

50 gr
50 gr
Vynikajúce sušienky s maslom, vhodné k olovrantu, napríklad k poháru mlieka, kakaa alebo s čajom. Pri bližšom pohľade si na sušienke môžeš všimnúť otlačok labky Macka Kubíka.

maslova

32 gr
32 gr
Sušienky s kúskami čokolády. Čoko sušienky okrem čokolády obsahujú osem cereálií, a to pšenicu, pohánku, ryžu, ovos, žito, cirok, kukuricu a jačmeň. Obsahujú tiež 6 vitamínov, a to thiamín, riboflavín, niacín, vitamín B6, vitamín B12 a kyselinu pantoténovú. Aj na týchto sušienkach môžeš nájsť otlačok labky Macka Kubíka.

coko

21 gr
21 gr
Tri rôzne druhy, každý s inou ovocnou náplňou. Je lepší Jablko Škorica alebo Mix ovocia? A čo tajomná príchuť Višňa Jablko? Rozhodne každý Štrúdlik obsahuje 30% ovocnej náplne a vzhľadom k svojej veľkosti je vhodný napríklad ako mala sladká bodka po zdravom olovrante.