Aktuality
04.05.2020

Kubíkove ihrisko

Viete prehrávať? Tak schválne, ako budete znášať, keď šliapnete na šípku nadol. A čo potom vaše deti! Kubíkovo ihrisko vás každopádne zabaví na dlhé odpoludnie.

04.05.2020

Máš postreh?

Zábavy nie je nikdy dosť, a preto pre vás máme báječnú rodinnú hru „Máš postreh?“! Je zameraná predovšetkým na rýchlosť, postreh a reflexy. Zabaví každého člena rodiny bez rozdielu veku. Nie je potrebné vedieť čítať ani počítať. Stačí mať bystré oko, pohotové ústa a rýchlu ruku.

04.05.2020

Bludisko

Na rozvoji detského mozgu sa podieľa mnoho faktorov ako vrodených, tak tých, ktoré vznikajú pôsobením vonkajšieho prostredia. Dôležité je mozog neustále trénovať a posilňovať. V priebehu prvých rokov po narodení sa už síce žiadne nové nervové bunky nevytvárajú, zato dramaticky narastá množstvo spojení medzi nimi. Ako tieto spojenia podporiť? Čítajte svojmu dieťaťu, dávajte mu hádanky a rôzne zábavné úlohy na vyriešenie – napríklad bludisko!

04.05.2020

Omaľovánka

Kreslenie je nielen výborná zábava, ale tiež skvelý spôsob, ako u detí podporiť rozvoj jemnej motoriky. Prvé pokusy o zachytenie okolitého sveta prebiehajú zhruba od druhého roka a približne v troch rokoch už by deti mali byť schopné nakresliť jednoduché tvary, slniečka a typické hlavonožce.

  • Stránka 1 z 1